Firmamızın Tarihçesi

Firmamız profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine donanımıyla kalıp imalatı gerçekleştirmektedir. Kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli imalatlarıyla, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.

EUROMOULD tasarım ve imalatta toplam kaliteyi ve dolayısıyla ürettiği kalıplar ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Politikamız, kaliteli ürün ve zamanında teslimattır. Tasarım ve imalatta en yüksek kaliteyi hedefleyerek, estetik kriterlerine uygun; en kısa sürede ve daha az maliyeti düşünerek, proje ve imalat organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

6e831a67ba877bd7e8157bc930846516_irket-profil-logo1-768-c-90

Vizyonumuz

Müşterilerimizin Plastik Enjeksiyn Kalıp ihtiyaçlarını, yılların tecrübesini ve en son teknolojiyi kullanarak;

Maksimum Kalite ve Verimlilik,

Uygun Fiyat ve Tam  Zamanında Teslimat,

Satış Sonrası Servis Garantisi ile karşılayarak; Uluslar arası boyutta "Sektöründe Öncü Kuruluş" olmaktır.

Misyonumuz ve Kalite Politikamız
"Ürün ve İmalat sorumluluğunu" Küresel Kalite Yönetim Standartları doğrultusunda kurduğumuz sistematik dökümanter yapı ile yönetmek ve sürekli geliştirmek.
"Önce kalite" prensibini; hatayı baştan önleme, sürekli iyileştirme, hedeflerle süreç yönetimi bazında tüm çalışmalarımızda uygulamak.
"Planlı eğitimler" ile tüm çalışanlarımızın güncel teorik ve pratik bilgiye ulaşmalarını sağlayarak,
yaratıcılıklarını doğru ve zamanında kullanmalarına fırsat vermek.
"İş sağlığı, iş güvenliği ve çevre korunması" alanlarında yasalara ve çağdaş beklentilere eksiksiz uymak.
"Tasarruf ve verimlilik" sağlamak için zaman ve kaynak israfını önlemek, altyapı ve çalışma ortamımızı geliştirerek maliyeti düşürmek, tüm yetkin çalışmalarımız ve seçkin tedarikçilerimizle birlikte "etkin iş sonuçlarını" oluşturmak

512106180615